ekremuzbay-pratix-english-englishmate

PratiX English & My English Mate

İngilizceyi anlıyor ama konuşamıyorsanız bu iki kitap tam size göre. My English Mate kitabında, sıfırdan ileri dereceye kadar her konu tek sayfada anlatılmış, diğer sayfada ise alıştırmalara yer verilmiştir. Altyapınızı bu kitapla sağlamlaştırdıktan sonra Pratix kitabı ile konuşma pratiği yapacak, karekod uygulamaları ile kelime ve cümleleri dinleyeceksiniz. Bu iki kitapla İngilizce konuşmak artık sorun değil.
MicrosoftTeams-image (2)

PratiX English Speaking

- Türkiye'nin İlk İngilizce Konuşma Kitabı
- Özel kelime ezberleme çalışması
- İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler için
- Bu kitapla İngilizce konuşmak artık kolay
- Simultane yöntemle 6000'e yakın cümle ve binlerce kelime
- Tüm kelimeleri ve cümleleri dinleyerek tekrar etme imkânı

Proficiency

Üniversitelerin hazırlık atlama (proficiency) sınavlarına hazırlanmak ya da hazırlık kurlarını geçmek isteyenler için ideal kitap. İçinde, kelime bölümü, konu anlatımı ve testleri, writing bölümü, 4 deneme sınavı ve soruların çözüm teknikleri var.
sorubankası

Proficiency
Soru Bankası

Proficiency kitabımla birlikte çalışılmasını önerdiğim ikinci kitabım. İçinde, proficiency sınavlarında çıkan soru türlerine örnekler ve bunların ayrıntılı çözümleri var.
myenglish

My English Mate

İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayanlar için süper bir kitap. Her konuyu tek sayfada, kısa ve öz biçimde Türkçe anlattım. Diğer sayfada ise konunun alıştırmaları var. Alıştırmalar içinde, konuşmanızı (speaking) geliştirecek karekodlu uygulamalar da var.
Youtube Kanalı

Youtube Kanalı

Ders videoları